o klubu

Super Cars Club CZ&SK byl založen jako nezisková platforma v létě 2017 automobilovým nadšencem a majitelem sportovních vozů Mariánem Krejčím. Hlavní myšlenkou zakladatele bylo sdružit a propojit komunitu majitelů sportovních aut a pokusit se změnit obecné negativní vnímání veřejnosti vůči těmto lidem.

Svými výlety, srazy a charitativní činností chceme veřejnosti ukázat pozitivní náhled na majitelé sportovních aut a pokusit se být jakousi alespoň minimální protiváhou štvavých zpráv vůči této komunitě v médiích a na sociálních sítích. Ukázat, že jde většinou o tvrdě pracujících lidí, kteří si jen plní své sny a nejedná se zákonitě o podvodníky, zloděje a arogantní lidi, jak si mnohdy veřejnost myslí. 

DOBROČINNOST

ROADTRIPY

PŘÁTELSTVÍ

ZÁŽITKY

Jeden z hlavních důvodů založení klubu bylo společně trávit čas a užívat si auta na nejkrásnějších silnicích u nás i v zahraničí. Kromě jednodenních projížděk každý rok pořádáme několik delších Evropských tripů, o které je mezi členy velký zájem. Doposud to byly především výlety do Chorvatska, Slovinska, Itálie, Rakouska, Francie, Rumunska a Norska.

Výlety do italských Dolomit nebo rakouských Alp by měly být pro každého automobilového nadšence téměř nutností. A tak nemohou chybět také v našich každoročních plánech, protože kombinace krásného prostředí, dobrého jídla a kvalitních a zábavných cest je to co máme opravdu rádi. A snažíme se o to podělit s našimi fanoušky přes naše aktivně spravované sociální sítě.