často kladené otázky

Kolik má klub členů?
Toto číslo se rok od roku mění. Momentálně je nás okolo 70 aktivních členů a kolem tohoto čísla bychom se rádi drželi.

 

Jak se stát členem?
Důležité je mít samozřejmě odpovídající vůz, ale není to ta nejdůležitější podmínka. Mnohem důležitější je pro nás charakter a povaha člověka. Jsme jedna parta a nepřizpůsobivý, egoistický člověk je rušivý element, který mezi námi nemá místo. Takže pokud to máš v hlavě srovnané co se týká ježdění a chování na silnici, ale také ohledně mezilidských vztahů, tak se nám klidně můžeš ozvat a třeba se nějak domluvíme. Kontaktovat nás můžeš přes email nebo sociální sítě a hlavně Instagram.

 

Jaké auto je minimum pro přijetí do klubu?
Obecné minimum jsou pro nás ostré verze tradičních značek jako jsou vozy BMW M Power, Mercedes AMG, Audi RS a další. Ovšem ostré „hot hatche“ a běžné auta typu Mustang, do klubu již nepřijímáme. Také se snažíme mít v klubu pestrou škálu značek a také pár opravdových lahůdek. Pro vozy jako třeba Mustang již máme stop stav, ale pro supersporty toto neplatí.

 

Je možné se k vám někdy přidat na projížďku nebo roadtrip?
Bohužel toto možné není. Všichni členové jsou poučení o pravidlech jak se bude trip nebo projížďka vyvíjet a jakým stylem se na cestě chovat. Komunikujeme společně přes vysílačky a snažíme se ze všech sil, ať se vždy proběhne bez sebemenších problémů. Mezi sebou se známe a víme jak kdo a kdy bude reagovat. Jakýkoliv další člověk navíc, který není obeznámen s plány a není na stejné rádiové frekvenci je zbytečné riziko a problém, který si nemůžeme dovolit a nechceme za něj přebírat zodpovědnost.

 

Můžu se přijít podívat na klubový sraz?
Samozřejmě i to je jeden z důvodů proč vše děláme a všechny naše akce jsou zcela otevřené veřejnosti. Vždy dopředu určíme nějaký čas pro setkání s fanoušky a car spottery, ale podívat na auta se můžete téměř kdykoliv. V případě zájmu se třeba můžete do auta také posadit, nebo dokonce i projet. To ale vždy a zásadně jen po dohodě s majitelem vozu a toto pravidlo, prosím, respektujte. Čím více bude fanoušků a diváků, tím lépe a moc rádi vás na akcích uvidíme.

 

Kde se dozvím o plánech a akcích Super Cars Clubu?
Vše vždy komunikujeme s dostatečným předstihem na našich sociálních sítích, hlavně na Instagramu.

 

Je možné si vaše auta nafotit?
Ano, v tom není žádný problém a nejvhodnější je na to zahájení a zakončení sezóny, kde je na to nejvíce volného času. Také je většinou možnost před začátkem nějakého road tripu, ale zde většinou nebývá až tolik prostoru a možností.

„Jedním z hlavních důvodů založení klubu bylo společně trávit čas a užívat si auta na nejkrásnějších silnicích u nás i v zahraničí.“